+420 220 518 751 sultrade@sultrade.cz
  • cs

PROCESNÍ TECHNOLOGIE SULZER

Společnost Sulzer Chemtech založila ve švýcarském Winterthuru průmyslově-technologickou laboratoř určenou pro vývoj a testování z strukturovaných výplní, vnitřních součástí kolony a pater. Laboratoř provádí v Sulzer Chemtech Allschwil Ltd zkušební provoz pro zákazníky a pilotní testování. K dispozici je zde také analytická laboratoř a vyškolený personál.
Společnost Sulzer Chemtech je zastoupena ve všech významných průmyslových zemích, které hrají důležitou roli ve vývoji v oblasti separačních technologií a k tomuto rozvoji přispívá se svými technicky vyspělými a efektivními řešeními.
Společnost Sulzer Chemtech se skládá ze čtyř obchodních jednotek, z nichž jedna je skupina procesních technologií. Tato obchodní jednotka vznikla na počátku roku 2009 po akvizici firmy Kühni, švýcarské společnosti s více než 75 lety zkušeností v oblasti inovativních separačních procesů. Dnes má Sulzer Chemtech Process Technology sídlo ve Allschwilu (Basilej) ve Švýcarsku.

Spojením ověřených výrobních technologií a know-how společností Sulzer a Kühni získala divize Sulzer Chemtech Process Technology jedinečnou pozici, která nabízí výrobní řešení pro náročné průmyslové separace založené na portfoliu následujících operací:

– Destilace, absorpce a reaktivní destilace
– Filmové odparky
– Extrakce kapalina – kapalina
– Krystalizace
– Membránové procesy

Sulzer Chemtech PT má navíc rozsáhlé zkušenosti a know-how při poskytování průmyslových řešení pro širokou škálu průmyslových aplikací, jako jsou:

– Regenerace rozpouštědla
– Zpracování odpadních a odvzdušňovacích plynů
– Potraviny a nápoje
– Biopaliva a biochemikálie
– Výroba polymerů, včetně výroby polystyrenu (PS), výroby expandovatelného polystyrenu (EPS) a výroby kyseliny mléčné (PLA)

Naše služby a prodejní činnosti jsou organizovány globálně s podporou zástupců ve všech klíčových zemích Evropy, Asie a Ameriky. Tímto způsobem jsme blízko k našim zákazníkům.
Jednou z našich hlavních předností je, že celý rozsah projektu je poskytován z jediného místa odpovědnosti. Naše aktivity pokrývají celý vývojový cyklus projektu od počátečního konceptuálního návrhu a testování až po zavádění kompletních řešení do provozu.

Divize Sulzer Chemtech PT nabízí:

– Služby testování vzorků s nejmodernějšími laboratorními a zkušebními středisky
– Inženýrské služby včetně studií proveditelnosti, optimalizace zařízení, studií zaměřených na renovace.
– Základní a podrobné inženýrské balíčky – BE, DE
– Výrobu a dodávku vlastnických a klíčových technologických zařízení
– Výrobu a dodávku kompletních výrobních závodů jako modulárních jednotek
– Řízení projektu, instalaci, zprostředkování, spuštění a poprodejní servis

Sulzer PT má ověřené zkušenosti s vývojem inovativních řešení zaměřených na komplexní separační problémy, kde hrají klíčovou roli naše jedinečné a rozsáhlé zkušenosti s kombinací operací výrobních jednotek z našeho širokého portfolia. Společně s naší schopností poskytovat nejmodernější technologická zařízení a kompletní řešení pro závody je klíčem k našemu úspěchu. Sulzer Chemtech PT je spolehlivý partner, věnujeme velkou pozornost rozvoji inovací a pro zákazníky na celém světě a je preferovaným dodavatelem. Dodáváme řešení s garantovaným výkonem.

Kontaktujte nás