SERVIS KOLON A TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ

Provádíme modernizace vestaveb kolon. Jsme schopni optimalizovat provoz vaší technologie a jeho řízení. Pokud máte dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

SULZER – Tower Field Service společnosti Sulzer má odborné znalosti a zkušenosti, které ji umožňují zajistit, aby byly projekty prováděny při splnění nejvyšších požadavků na účinnost, bezpečnost a kvalitu. Naše rozsáhlé a hluboké technické znalosti a dovednosti, i schopnosti v oblasti řízení projektů a výstavby pomáhají klientům splnit požadované výrobní cíle, při omezeních, která existují v prostředí zarážky nebo výstavby. Tower Field Service může v oblasti rekonstrukcí a renovací kolon poskytnout efektivní řešení, které zajistí minimální prostoje. Pro dosažení úspěšného výsledku je nezbytný systematický a praktický přístup pro projekty Tyto schopnosti byly otestovány a prokázány při tisíců0 realizací po celém světě.

Tower Field Service je držitelem celé řady komplexních certifikací jak ASME tak evropských certifikací, které nám umožňují poskytovat kompletní svařovací služby.

Naše schopnost vyvíjet inovativní řešení pro překonání mechanických překážek se osvědčila u celé řady našich klientů. Naši odborníci na svařovaní a montáže poskytují odborné služby, díky nimž jsou rekonstrukce a montáže provedeny bezpečně a včas.

Kontaktujte nás    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.