Průmyslové chlazení a klimatizace


úvodní » Průmyslové chlazení a klimatizace


Cofely   Jeaggi Hybridtechnology   Smardt OPK chillers 

V oblasti průmyslového chlazení firma SULTRADE Praha s.r.o. spolupracuje především s německou společností COFELY Refrigeration GmbH, což je od listopadu 2009 nové jméno společnosti AXIMA Refrigeration, dříve SULZER Escher Wyss Lindau. Ta je jedním z předních výrobců kompaktních sklolaminátových ventilátorových chladicích věží nejrůznějších typů a výkonových parametrů.

Naši partneři - Synthos Naši partneři - Modupol

Na poli strojního chlazení Sultrade Praha s.r.o. zastupuje světového lídra v technologií Turbocor - Smardt OPK Chillers GmbH patřící do celosvětově působící skupiny Smardt Chillers Group.  Jelikož je zhruba každý třetí kompresor Turbocor osazen na chladící jednotku vyrobenou ve skupině Smardt Chillers, máme jedinečnou příležitost našim zákazníkům nabídnout kompresorové chladící jednotky od výrobce s nejrozsáhlejšími zkušenostmi s technologií Turbocor. Chillery od Smardt Chillers Group výrazně snížují provozní náklady a energetickou náročnost chladicích systémů.

Turbocor s vodou chlazeným kondenzátorem    Turbocor se vzduchem chlazeným kondenzátorem

Základní sortiment chillerů s kompresory Turbocor doplňujeme o kompresorové chladící jednotky se šroubovými kompresory Bitzer.

 

Zatímco chladící jednotky vybavené kompresory Turbocor jsou nejúčinnějšími a nejúspornějšími chladícími jednotkami na poli kompresorového chlazení, na poli atmosférického chlazení zastávají tutéž vedoucí úlohu hybridní chladiče a kondenzátory JAEGGI Hybridtechnologie AG. Instalací hybridního chladiče je možné omezit roční spotřebu vody až patnáctkrát a tím zásadně snížit provozní náklady a šetřit životní prostředí.

Naši partneři - hybrid Naši partneři - hybrid (2)

Chladící jednotky s kompresory Turbocor a hybridní chladiče přinášejí výrazné úspory provozních nákladů a tudíž je řadíme do kategorie úsporných chladících zařízení. Podrobné vysvětlení, jak k úsporám dochází a jaké je dosahováno návratnosti investic do úsporných chladících technologií najdete níže v sekci Úsporné chladící technologie.

 

Společnost SULTRADE Praha s.r.o. je též výhradním zástupcem společnosti FRIGORTECH GmbH, která je nástupnickou organizací společnosti SULZER Escher Wyss v odvětví klimatizačních jednotek pro hutní provozy. Tyto jednotky jsou na našem trhu známy svojí spolehlivostí a dlouhověkostí v extrémních podmínkách.

Naši partneři - Frigortec TB Naši partneři - Frigortec TK