Transport a komprese médií


úvodní » Transport a komprese médií


Burckhardt   Sulzer   Maintenance Partners   Prognost   GreenField

V odvětví kompresorů a jejich komponent zastupuje Sultrade Praha s.r.o. především švýcarskou společnost Burckhardt Compression AG (dříve Sulzer Burckhardt), což je jeden z největších světových výrobců pístových kompresorů.

V oblasti menších kompresorů spolupracujeme se švýcarskou společností GreenField, která též v minulosti bývala součástí koncernu Sulzer.

Naši partneři (3) Naši partneři (2)

V oboru čerpací techniky dlouhodobě spolupracujeme se společností Sulzer Pumps Germany. Ve spolupráci s touto společností nabízíme zejména modernizace čerpadel, náhrady starých čerpadel a dodávky čerpadel s příslušenstvím jako tzv. balené jednotky.

Naši partneři (5) Naši partneři (4)

Dále zajišťujeme dodávky náhradních dílů, opravy, generální opravy a modernizace rotačních strojů různých typů a výrobců, a to ve spolupráci s největší nezávislou servisní skupinou v Evropě – Maintenance Partners. Maintenance Partners patří do skupiny Mitsubishi Heavy Industries Ltd. a na českém a slovenském trhu je zastupuje Sultrade Praha s.r.o.

Naši partneři (6) Naši partneři (7)

V neposlední řadě nabízíme nejmodernější monitorovací a diagnostický systém určený především pro pístové kompresory od společnosti Prognost Systems GmbH.

Naši partneři - Monitoring (1) Naši partneři - Monitoring (2)

V oblasti průmyslových ventilátorů spolupracujeme se švýcarskou společnosti MEIDINGER a zaměřujeme se zejména na aplikace s vysokými nároky na plynotěsnost (explozivní plyny a prostředí), vysoké teploty, korosivní prostředí a jiné, zpravidla velmi náročné, aplikace.

Naši partneři (8) Naši partneři (9)