+420 220 518 751 sultrade@sultrade.cz

SYPANÉ VÝPLNĚ

Sypaná výplň se již řadu let používá pro absorpce a stripování v plynárnách, rafinériích a chemických závodech a její výhody jsou dobře známé. Sypaná výplň je dlouhodobě využívána jako nejlepší možnost například při vysokém zatížení kapalinou a při vysokotlakých aplikacích, protože poskytuje lepší účinnost destilace, resp. absorpční účinnost a nižší tlakovou ztrátu. Díky snadné výměně a uložení se navíc sypaná výplň stává ideální volbou pro systémy s těžkým znečištěním nebo korozí, kde je nutno výplně často měnit.
Vývoj naší sypané výplně „NeXt“ nabízíme stejné nebo lepší parametry zavedených typů sypaných výplní, které ve spojení se špičkovým know-how společnosti Sulzer umožňují dosáhnout snížení jak kapitálových, tak provozních nákladů i u těch nejnáročnějších procesů.
Rozsáhlé portfolio sypaných výplní od společnosti Sulzer zahrnuje kroužky Nutter , I-kroužky, C-kroužky, P-kroužky a R-kroužky a umožňuje flexibilitu nabízení řešení bez ohledu na vaše požadavky. Novinkou je pak čtvrtí generace sypaných výplní tzv. NeXt-Rign.

Kontaktujte nás