SYPANÉ VÝPLNĚ

Univerzální řešení náhodného plnění pro efektivní zpracování plynů a kapalin

Sypaná výplň se již řadu let používá pro absorpce a stripování v plynárnách, rafinériích a chemických závodech a její výhody jsou dobře známé. Sypaná výplň je dlouhodobě využívána jako nejlepší možnost například při vysokém zatížení kapalinou a při vysokotlakých aplikacích, protože poskytuje lepší účinnost destilace, resp. absorpční účinnost a nižší tlakovou ztrátu. Díky snadné výměně a uložení se navíc sypaná výplň stává ideální volbou pro systémy s těžkým znečištěním nebo korozí, kde je nutno výplně často měnit.

Rozsáhlé portfolio sypaných výplní zahrnuje Pall-Ring, Raschig-Ring, Nutter- Ring,  IMPT- Ring, C-Ring, sedla a umožňují flexibilitu v materiálovém provedení v souladu s vašimi požadavky (SS, CS, slitiny Ni a Al, plast, keramika a další).

 

Keramické a plastové sypané vestavby

Plastové sypané výplně jsou využívané zejména v korozivních prostředí pro aplikace s mírnými až středně vysokými teplotami pro procesy s vysokou teplotou jsou vhodné sypané výplně z keramiky. V porovnání s nerezovými mohou přinést zejména ekonomický benefit v podobě delší životnosti. V portfoliu máme široké zastoupení plastových výplní různých geometrických tvarů a velikostí.

 

Kontaktujte nás    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.